«Чорноморські Ігри - 2019» відбудуться з 26 до 28 липня в місті Скадовськ Херсонської області

Одним з перших кроків у підготовці великого дитячого свята стало  підписання в рамках Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти»  тристороннього меморандуму  про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд». Меморандум підтверджує наміри щодо проведення XVII Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» з 26 до 28 липня 2019 року в місті Скадовськ Херсонської області.

«Історія одного з найдавніших та наймасштабніших дитячих фестивалів України продовжується. Чимало випускників «Чорноморських Ігор» сьогодні являються провідними виконавцями української музичної сцени і я вірю, що ця тенденція продовжуватиметься. Приємно, що ще «вчорашні» лауреати нашого фестивалю пробиваються на престижні міжнародні конкурси і там гідно представляють Україну. Важливо, що «Чорноморські Ігри» мають постійне місце проведення, неповторну скадовську публіку та підтримку влади Херсонщини в особі  голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та в особі голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера. Зі свого боку, «Чорноморські Ігри» відіграють важливу роль у розвитку та популяризації туризму на Херсонщині, позиціонуванні міста Скадовськ, як центру дитячого фестивального руху», - зауважив засновник фестивалю Микола Баграєв.

Головний конкурс фестивалю – вокальний. У ньому беруть участь  талановиті діти з усіх куточків України віком від 6 до 16 років. Прийом заявок стартує 1 жовтня та триватиме до 1 березня. Форма заявки та положення фестивалю – у відкритому доступі в Фейсбуці та на сайті компанії «Таврійські Ігри». Свого часу випускниками фестивалю «Чорноморські Ігри» ставали такі відомі виконавці як Тіна Кароль, Настя Каменських, Іван Дорн, Надя Дорофєєва з гурту «Время и Стекло», солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, лідер гурту Dzidzio Михайло Хома, Альона Омаргалієва з дуету TamerlanAlena та інші.

Нагадаємо, що минулий фестиваль відвідало понад 45 тис.глядачів, пряму трансляцію на каналі М1 дивилося понад 2 млн.глядачів та понад 650 тис.користувачів інтернету.