“М1 Music Awards. 4 Seasons”: оголошено перші імена учасників головної музичної події року

1 грудня 2018 року у столичному Палаці Спорту історія щорічної музичної премії “М1 Music Awards” отримає своє продовження — нове вражаюче шоу “М1 Music Awards. 4 Seasons”. Найочікуваніші номінації, наймасштабніша червона доріжка та найефектніші музичні номери топових артистів країни!

Церемонія нагородження супроводжуватиметься видовищним інноваційним гала-концертом. Вже оголошено перші імена зіркових учасників: Тіна Кароль, “Время и Стекло”, MONATIK, THE HARDKISS, NK | Настя Каменських, KAZKA, MARUV та NIKITA LOMAKIN.

Як обіцяють організатори події, телеканал М1 та компанія “Таврійські Ігри”, до підготовки музичних номерів буде залучено найвідоміших професіоналів у сфері організації шоу такого масштабу: режисерів та художників-постановників, спеціалістів світлового та звукового супроводу, а також віджетингу. Конструкція та дизайн сцени поки що тримаються в секреті, але обіцяють вкотре здивувати.

Одним із нововведень “M1 Music Awards 2018” є спеціальні відзнаки-”ордени”, які знаходять своїх почесних володарів щотримісяці та стимулюють виконавців працювати на результат упродовж усього року. Ці нагороди будуть впливати на визначення головних переможців премії, але останнім та найвагомішим важелем є саме рейтинги телепереглядів.

За словами генерального продюсера телеканалу М1 Натели Чхартішвілі-Зацаринної, таємницю концепції події буде розкрито безпосередньо під час церемонії:

Чому саме “4 Сезони”? Ми не розголошуємо секретів, залишивши глядачам величезне поле для роздумів. Нам дуже цікаво спостерігати за іноді неймовірними версіями. Підкажемо тільки одне: цього року ми нагороджуємо щосезонно орденами M1 Music Awards”.

 “М1 Music Awards. 4 Seasons”.

1 грудня 2018 року, Палац Спорту.

Квитки доступні за цим посиланням.