Головна подія року -“M1 Music Awards. 4 Seasons” продовжує дивувати

Колектив вперше візьме участь у церемонії “M1 Music Awards”. Вже відомо,що “Антитіла” готують масштабний номер із глибоким філософським підтекстом.

  — Ми свідомо йдемо на цей крок, усвідомлюючи, що розважальний формат премії має певні рамки, але у всіх форматах завжди залишається місце для важливих і глибоких змістів! Було декілька ідей, але ми зупинилися на тій, яка обов’язково зрезонує з кожним. Звичайно ж, буде графіка та спецефекти, але вони лише доповнять основну ідею. Не можу розкрити всіх таємниць, але запевняю, що в кінці сценарію буде happy end! — поділився враженнями фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

1 грудня у Палаці спорту в Києві відбудеться “M1 Music Awards. 4 Seasons” — четверта церемонія нагородження премії “M1 Music Awards”. У масштабному гала-концерті свої ексклюзивні концертні номери представлять Тіна Кароль, “Время и Стекло”, MONATIK, NK | Настя Каменських, Alyosha, ALEKSEEV, THE HARDKISS, Michelle Andrade, Ірина Білик, “Mozgi”, NIKITA LOMAKIN, KADNAY, MARUV, Оля Цибульська, KAZKA, Олександр Пономарьов та Антитіла”. Музичним продюсером премії стала відома співачка, володарка чотирьох нагород “М1 Music Awards” Тіна Кароль.

“М1 Music Awards. 4 Seasons”.

1 грудня 2018 року, Палац Спорту.

 Квитки доступні за посиланням:

https://kiev.ticketsbox.com/m1-music-awards/