BREAKING NEWS: Першу космічну місію телеканалу М1 перенесено через погодні умови

Вперше в історії як вітчизняного телебачення, так і шоу-бізнесу, статуетку “M1 Music Awards” мало бути запущено в космос у спеціальному прозорому зонді. Проте, як повідомила у спеціальному прямому включенні інформаційна служба М1, телеканалу не дали дозвіл на реалізацію запуску через невідповідні погодні умови. Сьогодні у столиці зафіксовано різке погіршення погоди: сильний снігопад та шквальний поривчастий вітер. Дані обставини можуть завдати шкоди проведенню космічної місії. Судячи з прогнозів метеорологів, найближчим часом ситуація не покращиться. Синоптики обіцяють: вже завтра погода буде сприятливішою. Тож підкорення космосу не відміняється, а переноситься.

15 листопада о 14:00 дивіться у прямих включеннях на М1, як те, що на перший погляд здається неможливим, втілюється у життя! Цього ж дня, 15 листопада, о 19:00 у прямому ефірі телеканалу М1 відбудеться PRO-PARTY церемонії нагородження “M1 Music Awards”, у рамках якої назвуть імена найкращих професіоналів шоу-бізнесу. Також саме на PRO-PARTY “M1 Music Awards” буде оголошено список номінантів премії у 2018 році.

А вже 1 грудня у Палаці спорту в Києві відбудеться “M1 Music Awards. 4 Seasons” — четверта церемонія нагородження премії “M1 Music Awards”. У масштабному гала-концерті свої ексклюзивні концертні номери представлять Тіна Кароль, “Время и Стекло”, MONATIK, NK | Настя Каменських, Alyosha, ALEKSEEV, THE HARDKISS, Michelle Andrade, Ірина Білик, “Mozgi”, NIKITA LOMAKIN, KADNAY, MARUV, Оля Цибульська, KAZKA, Олександр Пономарьов та “Антитіла”. Музичним продюсером премії стала відома співачка, володарка чотирьох нагород “М1 Music Awards” Тіна Кароль.

 “М1 Music Awards. 4 Seasons”.

1 грудня 2018 року, Палац Спорту.

Квитки доступні за посиланням:

https://kiev.ticketsbox.com/m1-music-awards/