Фестиваль "Чорноморські Ігри" - історія продовжується!

Меморандум підтверджує наміри щодо проведення   XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»  з 27 до 29 липня 2018 року в місті Скадовськ Херсонської області.

Як зазначив засновник фестивалю – президент компанії «Таврійські Ігри», голова наглядової ради радіогрупи  «Тавр Медіа» Микола Баграєв :« Фестиваль дає додаткову можливість реалізувати політику щодо розвитку і популяризації туризму на Херсонщині та позиціонування міста Скадовськ, як головного центру дитячого фестивального руху».

Нагадаємо, що XV Ювілейний Всеукраїнський Благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» проходив за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради 4-6 серпня 2017 року. За три дні фестиваль приніс справжню радість не тільки конкурсантам, а й жителям і гостям Скадовська. Статистика фестивалю вражає і водночас надихає:  за три фестивальні дні концерти відвідало понад 60 тис.глядачів, пряму трансляцію дивилося 2 млн.874 тис.глядачів, у заходах фестивалю було задіяно понад 3 тис. дітей!