М2 оголосив старт четвертого сезону “Хіт-конвеєр 2019”

Хіт-конвеєр” від телеканалу М2 — це проект, спрямований на популяризацію української музики. Мета проекту — відкриття нових імен та пошук україномовних хітів.

Микола Баграєв, ініціатор та меценат конкурсу “Хіт-конвеєр”, співзасновник музичних телеканалів М1 та М2: “Раджу молодим виконавцям подати заявку на конкурс “Хіт-конвеєр”, адже це не лише шанс виграти солідний стартовий промопакет, а й можливість познайомитись з провідними фахівцями українського шоу-бізнесу та отримати від них безцінну пораду, яка допоможе досягти успіху. Обов’язково скористайтеся нагодою донести свою творчість до широкої аудиторії!”.

Телеканал М2 розпочав прийом заявок від претендентів. До 1 червня усі бажаючі музиканти зможуть завантажити свої роботи на сайт проекту http://m2hit.com/

Цьогорічний відбір претендентів не буде відрізнятись від минулорічних. Серед усіх заявок експертне журі обере 30 півфіналістів, які візьмуть участь у відкритих прослуховуваннях 13 і 14 липня. Далі 15 найкращих потрапляють до фіналу конкурсу “Хіт-конвеєр”, які й продовжать боротьбу за головний приз зйомки професійного відеокліпу та його розкрутку на телебаченні.

За три сезони “Хіт-конвеєру” проект дав перепустку багатьом учасникам. Окрім переможців минулих років – гуртів “PATSYKI Z FRANEKA”, “LETAY” та “SKEEMANS” – до ефіру М2 потрапили майже всі фіналісти трьох сезонів.

Роман Муха, продюсер телеканалу М2: “За три сезони “Хіт-конвеєр” виріс до грандіозної та очікуваної музичної події! Приємно спостерігати за тим, як разом із ним росте й професійний рівень наших конкурсантів. Особлива цінність “Хіт-конвеєру” полягає в тому, що він відкриває молодим музикантам шлях до великої сцени. Це справжній ліфт можливостей для талановитої молоді! Моя порада усім тим, хто ще тільки-но замислюється над тим, чи варто брати участь: не бійтеся голосно й чітко заявляти про себе та свою музику! Використовуйте свій шанс!”.

Переможця 2019-го року оберуть на грандіозному гала-концерті на Співочому полі 25 серпня. Пряму трансляцію шоу, за традицією, зможуть побачити глядачі телеканалу М2.

Деталі конкурсу – на http://m2hit.com/