Масштабну “Битву фан-клубів” від “M1 Music Awards” розпочато: вибори для свого кумира заповітну статуетку!

“M1 Music Awards. 4 Seasons” продовжує дивувати! Організатори музичної премії — телеканал М1 і компанія “Таврійські Ігри” — спільно з партнером InRating представляють ексклюзивну номінацію “Фан-клуб року”, у якій 17 зірок та армії їхніх шанувальників боротимуться у справжній битві! Для фан-клубів настає спекотний час, адже саме у їхніх руках — перемога обожнюваного артиста. Нехай саме він відчує себе обраним! Спеціальну номінацію “Фан-клуб року” запроваджено для найкращого фан-клубу артиста.

 ГОЛОСУВАННЯ ВІДКРИТО ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://inrating.top/contests/M1_Music_Awards_4_Seasons_2018

 Під час “битви” враховуються голоси, віддані сторінці виконавця у соціальній мережі InRating. Голосування доступно на сайті лише для зареєстрованих користувачів, або ж можна завантажити додаток InRating та проголосувати за улюбленого артиста. Голоси, віддані за виконавця, підсумовуються з рейтингом його офіційної сторінки в мережі з моменту початку голосування. У боротьбі візьмуть участь фан-клуби наступних селебрітіз, чиї концертні номери стануть невід’ємною частиною головної музичної події року:

Тіна Кароль,“Время и Стекло”, MONATIK, NK | Настя Каменських, Alyosha, ALEKSEEV, THE HARDKISS, Michelle Andrade, Ірина Білик, “Mozgi”, NIKITA LOMAKIN, KADNAY, MARUV,

Оля Цибульська, KAZKA, Олександр Пономарьов та “Антитіла”.

Саме голосування покаже, хто є кращим із кращих!

 Нагорода вручатиметься виконавцю-переможцю під час церемонії “M1 Music

Awards. 4 Seasons”, яка відбудеться вже 1 грудня у київському Палаці Спорту.

 “М1 Music Awards. 4 Seasons”.

1 грудня 2018 року, Палац Спорту.

Квитки доступні за посиланням:

https://kiev.ticketsbox.com/m1-music-awards/