Новини

26-го серпня о 18:00 на Співочому  полі відбудеться фінал конкурсу “Хіт-конвеєр 2017” та гала-концерт

26-го серпня о 18:00 на Співочому полі відбудеться фінал конкурсу “Хіт-конвеєр 2017” та гала-концерт

Уже другий рік поспіль телеканал М2 дає шанс молодим виконавцям потрапити на велику сцену та поборотися за головний приз – зйомку професійного відеокліпу та його розкрутку на телебаченні. Тогорічні переможці “Хіт-конвеєра” «PATSYKI Z FRANEKA» вже відчули на собі смак перемоги. Їхній хіт "VasЯ OMG" ротується як на ТВ, так і на топових радіостанціях України. Цього року вони виступлять на сцені як повноправні зірки.

Єлизавета Волощенко – нова зірочка на небосхилі українського шоубізу, володарка Гран –прі XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри» - 2017!

Єлизавета Волощенко – нова зірочка на небосхилі українського шоубізу, володарка Гран –прі XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри» - 2017!

У Скадовську 6 серпня завершився XV Ювілейний Всеукраїнський дитячий фестиваль "Чорноморські ігри"! Три фестивальні дні пролетіли на одному подиху, незважаючи на спеку, зливу та навіть зірвані непогодою дахи та потрощені автомобілі.

Грандіозне завершення XV Ювілейного Всеукраїнського Благодійного  Дитячого Фестивалю

Грандіозне завершення XV Ювілейного Всеукраїнського Благодійного Дитячого Фестивалю "Чорноморські Ігри"відбулося у Скадовську

У неділю, 6 серпня, завершився найвідоміший та наймасштабніший дитячий фестиваль в Україні – «Чорноморські Ігри», який традиційно проводиться в Скадовську!

Оголошено суперфіналістів XV Ювілейного Всеукраїнського Благодійного  Дитячого Фестивалю

Оголошено суперфіналістів XV Ювілейного Всеукраїнського Благодійного Дитячого Фестивалю "Чорноморські Ігри"

5 серпня 2017 року у м. Скадовськ Херсонської області відбувся фінал вокального конкурсу XV Ювілейного Всеукраїнського Благодійного Дитячого Фестивалю "Чорноморські Ігри".

У Скадовську стартує фестиваль

У Скадовську стартує фестиваль "Чорноморські Ігри"!

4 серпня у місті Скадовськ Херсонської області стартує XV Ювілейний Всеукраїнський Благодійний Дитячий Фестиваль "Чорноморські Ігри". Програма фестивалю передбачає багато активностей для дітей, серед яких ігрові програми на набережній, творчі конкурси, фестиваль повітряних зміїв, автограф-сесії з зірками, дискотеки.