Експертне журі фестивалю відібрало 197 учасників до наступного етапу конкурсу. Вітаємо:
Категорія «Вокалістки 6-10 років»
- «Angely» -Дмітрікова Ангеліна Володимирівна, м. Харків
- Анна Ком’якова -Ком’якова Анна Павлівна, Одеська обл., м.Чорноморськ
- Артемчук Дар`я Сергіївна, м.Херсон
- Атаманюк Єлизавета Юріївна, м.Одеса
- Бабій Поліна Денисівна, м.Одеса
- Баршак Вікторія Романівна, м. Миколаїв
- Борулько Дар’я Дмитрівна, м. Миколаїв
- Братащук Анастасія Олександрівна, м. Миколаїв
- Бугайчук Дар'я Русланівна, м. Рівне
- Гарбузюк Ольга Андріївна, м. Київ
- Довбуш Надія Сергіївна, м.Київ
- Загной Поліна Євгенівна, м. Київ
- Закарлюка Аріна Олександрівна, Запорізька обл., м.Пологи
- Корнута Каріна Володимирівна, м. Ужгород
- Костоглод Катерина Сергіївна, м.Черкаси
- Мартинюк Анастасія Владиславівна, м. Київ
- Мечкало Єва Володимирівна, м. Київ
- Мироненко Олександра Вячеславівна, Київська обл., с.Чубинське
- Мокшанська Марта Павлівна, м.Київ
- Мордванюк Алла Олександрівна, м.Одеса
- Петрусь Вероніка Петрівна, Львівська обл., с.Волиця
- Полозова Софья Євгенівна, м. Херсон
- Преображенська Дарія Вадимівна, м. Чернівці
- Селезньова Єсєнія Євгенівна, м. Київ
- Скальська Марiя Володимирiвна, м.Одеса
- Старостюк Таiсiя Юрiiвна, Київська обл., м.Бровари
- Ткач Анна Адріївна, м. Луцьк
- Чирва Анна Олексіївна, Полтавська обл., с.Мартинівка
Категорія «Вокалістки 11-13 років»
- _ М_Е_R_І _ Мірошниченко Марія Євгенівна,Луганська обл., с.Новопсков
- ALEX - Мазур Олександра Володимирівна Хмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський
- Анюшкіна Марія Андріївна, Київська обл.,м.Славутич
- Аполінарія -Пісарцова Поліна Ігорівна, Харківська обл.,м.Дергачі
- Аш Ева Валеріївна, м. Київ
- Баліцька Катерина Юріївна, Київська обл., м. Біла Церква
- Бишова Софія Сергіївна, м.Одеса
- Бондар Олександра Олександрівна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
- Бондаренко Софія Михайлівна, Харківська обл., с.Студенок
- Валуйська Аліна Олександрівна, м. Київ
- Винник Софія Федорівна, Івано-Франківська обл.,с. Яблунька
- Воробйова Олеся Владиславівна, м. Донецьк
- Галицька Дарина Олександрівна, м. Харків
- Гіль Вікторія Петрівна, м. Львів
- Гончарук Поліна Володимирівна, Хмельницька обл.,м. Нетішин
- Данілова Каріна Віталіївна, Хмельницька обл., Кам′янець-Подільський район, с.Довжок
- Дубок Галина Олександрівна, м. Київ
- Жиркевич Валерія Юріївна, м. Дніпро
- Зуб’юк Вероніка Богданівна, Івано-Франківська обл., с.Кривопілля
- Калініна Єлизавета Павлівна, м.Одеса
- Карімі Юлія Джавадівна, м. Київ
- Кас'янова Кіра Артемівна, м. Київ
- Киладзе Майя Джумберовна, м. Миколаїв
- Коваленко Вероніка Олександрівна, м. Київ
- Красновецька Даріна Олексіївна, м. Вінниця
- Кремянська Софія Володимирівна, Херсонська обл.,м. Нова Каховка
- Легеза Софія Артурівна, м. Харків
- Лень Соломія Андріївна,Львівська обл., м.Рава-Руська
- Льопа Єва Олегівна, Полтавська обл., м. Кременчук
- Любімова Катерина -Мисько Катерина Олександрівна, м.Київ
- Манузіна Катерина Констянтинівна, Київська обл., м. Біла Церква
- Мельничук Крістіна, Вінницька обл., м.Жмеринка
- Ожийова Марія Борисівна, Харківська обл., с.Яковлівка
- Олещук Анастасія Миколаївная, Київська обл.,с.Капітанівка
- Петровская Акси Александровна, м. Миколаїв
- Рія-Краснощок Марія Борисівна, м. Харків
- Рудюк Катерина Володимірівна, м. Донецьк
- Русакова Варвара Ігорівна, м. Київ
- Сизова Анастасія Андріївна, м. Харків
- Скварук Софія Романівна, м.Рівне
- Сотченко Карина Сергіївна, м. Київ
- Старушко Катерина Олександрівна, Запорізька обл., м. Бердянськ
- Столаба Каріна Олександрівна, м. Івано-Франківськ
- Танюшка Олексієнко-Олексієнко Тетяна Віталіївна, м.Вінниця
- Тарас Ярина Ярославівна, м. Івано-Франківськ
- Тереннікова Ангеліна Максимівна, Київська обл., м. Вишгород
- Трашкальова Ольга Олегівна, м. Миколаїв
- Тулєшова Данелія, Казахстан, м.Алмати
- Усенко Олена Олександрівна, Київська обл.,м. Біла Церква
- Христюк Валерія В’ячеславівна, Київська обл., м.Переяслав-Хмельницький
- Черниш Марія Володимирівна, м. Київ
- Чорна Дарина Володимирівна, Київська обл., смт. Клавдієве
- Швець Дарія Володимирівна, м. Чернівці
- Шегеда Ірина Володимирівна, м. Івано-Франківськ
- Шкідченко Софія Григорівна, м. Київ
- Щоголь Анастасія Михайлівна, Донецька обл., м.Маріуполь
Категорія «Вокалістки 14-16 років»
- DANIELLA - Беца Даніелла Тарасівна, м. Чернівці
- Cибірцева Катерина Сергіївна, м. Київ
- IZABELLA- Іващенко Ізабелла Робертівна, Чернігівська обл., м.Ніжин
- SAFIRA (САФІРА)-Домчук Софія Андріївна, Черкаська обл., м.Шпола
- Алексєєнко Ангеліна Андріівна, Донецька обл., м. Покровськ
- Алучана -Феджи Олучику Идабамаду, м.Харків
- Антонюк Катерина Іванівна, м. Одеса
- Бабанська Анна Олексіївна, м. Київ
- Баліцька Єлизавета Юріївна, Київська обл., м. Біла Церква
- Басилая Ніно Давидовна, м. Київ
- Бурдейна Лоліта Віталіївна, м. Одеса
- Валькова Єлизавета Володимирівна, м. Дніпро
- Гвелесіані Марина Валеріївна, м. Миколаїв
- Гільовська Маргарита Олегівна, Хмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський
- Гончарук Катерина Олександрівна, м. Миколаїв
- Горбяк Діана Степанівна, Львівська обл., місто районного значення Жовква
- Дадіані Єкатерина Зурабівна, м. Миколаїв
- Дара - Село Дара Форатівна, м. Київ
- Дашкова Поліна Іллівна, м. Київ
- Дишлева Елеонора Владиславівна, обл. Полтавська,м.Миргород
- Дяговець Дар`я Олегівна, обл. Херсонська,м. Нова Каховка
- Жуковська Крістіна Олександрівна, м. Черкаси
- Завадська Анастасія Володимирівна, обл. Хмельницька, м.Нетішин
- Зайцева Варвара Олександрівна, м. Одеса
- Іващенко Еліна Олександрівна, обл. Київська, м. Бровари
- Кердей Аріанна Олегівна, м. Чернівці
- Коломійцева Катерина Анріївна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
- Коновалова Марія Сергіївна, м. Київ
- Костюк Аліна, м. Херсон
- Костякіна Єлизавета Євгенівна, м. Київ
- Кравченко Вікторія Олександрівна, Черкаська обл., Смілянський р-н., с. Балаклея
- Кривушкіна Марія Валеріївна, м. Київ
- Крохмальна Наталія Миколаївна, м. Полтава
- Кунісовська Емілія Анатоліївна, м.Чернівці
- Левонова Анастасія Миколаївна, облюЛьвівська, м.Рава- Руська
- Легенька Дарина Сергіївна, м. Київ
- Лозіна Софія Едуардівна, м. Київ
- Лоскутова Анастасія Олексіївна, Донецька обл.,м. Слов’янськ
- Македонська Анна Олександрівна, м. Черкаси
- Мироненко Вікторія Володимирівна, Луганська обл.,Зоряна
- Мурміль Анастасія Ярославівна, обл. Київської, м. Буча
- Оленченко Олександра Владиславовна, м. Київ
- Остапчук Вікторія Вадимівна, Хмельницька обл.,м. Нетішин
- Панчук Аліса Володимирівна, м. Київ
- Півень Поліна Андріївна, м.Чернігів
- Поліщук Божена Леонідівна, Хмельницька обл.,м.Славута
- Посна Анастасiя Дмитрівна, м. Суми
- Прокопенко Софія Андріївна, м. Запоріжжя
- Решко Іванна Іванівна,Закарпатська обл., с. Мукачево
- Римчук Анна Євгенівна, м. Рівне
- Садова Наталія Василівна, м. Івано-Франківськ
- Сапожко Діана Ігоревна, м. Київ
- Сенкевич Марія Ярославівна,Івано-Франківська обл.,с.Угринів
- Смаляна Владислава Володимирівна, Вінницька обл., м.Липовець
- Терещенко Діана Владиславівна, Дніпропетровська обл.,м.Нікополь
- Тимошевська Валерія Олегівна, м. Київ
- Топалова Поліна Іванівна, м. Одеса
- Трахтенберг Марія Даніела, м. Київ
- Федунка Анастасія Ігорівна, м. Івано-Франківськ
- Хорошун Маргарита Олегівна, м. Одеса
- Шевченко Вероніка Олександрівна, м. Суми
- Шевчук Олександра, м. Київ
- Яковенко Ліза Олегівна, Волинська обл., с. Боголюби
Категорія «Вокалісти 6-11 років»
- Галас Артур Валерійович, Львівська обл., м. Рава-Руська
- Ковтун Данило Дмитрович, Донецька обл., м. Покровськ
- Козяренко Олег Олегович, м. Дніпро
- Пасько Назар Олександрович, м. Дніпро
- Політов Ярослав Олександрович, Запорізька обл., м. Енергодар
- Синжеряк Георгій Олександрович, м. Харків
- Сухачов Андрій Андрійович, м.Одеса
- Уманець Єгор Миколайович, м.Одеса
Категорія «Вокалісти 12-16 років»
- KOWALSKI - Ковальський Андрій Андрійович,Волинська обл.,м. Любомоль
- Абдельрахім Муаяд Сафуанович, м.Одеса
- Андрусяк Ярослав Ярославович, м. Івано-Франківськ
- Артьомов Владислав Денисович, м. Київ, Петропавлівська Борщагівка
- Ачкасов НІкіта Максимович, м. Київ
- Балабанов Олександр Олегович, м. Київ
- Березовський Вадим Вікторович, Хмельницька обл.,м.Кам′янець-Подільський
- Бойко Андрій Вадимович, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, Вишневе
- Василенко Олексій Вадимович, м. Київ
- Горлов Єгор Євгенович, Хмельницька обл., м. Нетішин
- Дакус Михайло Миколайович, Ів-Франківська обл.,м. Калуш
- Ернест - Гогія Ернест Ервінович, Миколаївська обл.,м.Южноукраїнськ
- Зайцев Костянтин Олегович, м.Херсон
- Кисельов Михайло Оександрович, м.Одеса
- Клименко Іван Юрiйович, м. Запорiжжя
- Левицький Ігор Богданович, Львівська обл., м.Дрогобич
- Лєрмонтов Данііл Олександрович, м. Харків
- Лєсной Іван Юрійович, Дніпропетровська обл.,м. Кам’янське
- Морозов Микола Юрійович, м.Чернігів
- Окаро Даніель, м.Одеса
- Попадченко Ілля Геннадійович, Харківська обл., смт. Прудянка
- Родін Денис Ігорович, Івано-Франківська обл.,с.Вовчинець
- Свита Кирил Володимирович, Київська обл. м. Буча
- Ткаченко Олексій Тарасович, м.Полтава
- Федоряка Владислав Юрійович, м.Черкаси
- Федя Скляренко - Скляренко Федір Олександрович, обл. Київська,м.Бровари
- Хамза Рауль Набілович, м. Київ
- Шаповалов Гліб Юрійович, Донецька обл., м.Костянтинівка
Категорія «Вокальні гурти»
- Гурт "Goodkids", м.Київ
- Гурт "Voiceband", м.Київ
- Гурт « Voiceland», м. Київ
- Гурт "Flight", м.Київ
- Тріо «FUSION» (Фьюжен), Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський
- Lounge - дуэт «19 Teen», м.Одеса
- Гурт «NALISNIKI», м. Івано-Франківськ
- Гурт «ReFresh», м. Івано-Франківськ
- Дует «Гламурчик», м. Івано-Франківськ
- Дует Анна та Ольга Ніконови, м. Київ
- Дует Аріна Ніконова та Віктор Шевченко, м.Київ
- Квартет «N-JOY», м. Львів
- Вокальний ансамбль «Три Я», Хмельницька обл., Хмельницький район, Шаровечківська селищна рада,с/т "Комунальний"
- Тріо «SunShine», м. Харків
Прослуховування наживо відбуватиметься 21-22 квітня в Академії Сучасної Освіти А+.
Примітка. Організатор залишає за собою право додатково приймати заявки від конкурсантів з тимчасово окупованих територій до 20 квітня.