Визначився переможець конкурсу «Хіт-конвеєр 2017»! Гурт LETAY отримав головний приз.

LETAY — це автор та виконавець пісень, що робить музику у стилях електронний рок, поп, бріт-рок і одночасно створює незвичайно проникливі акустичні пісні. Музика LETAY складається з яскравих мелодій, харизматичного вокалу та непростої лірики. Його пісня «Світ чекає» була відібрана Костянтином Меладзе до півфіналу українського національного відбору до «Євробачення 2017», а пісня «Вітер без пилу» потрапила в двадцятку найкращих україномовних пісень 2016 року. LETAY з 2010 року співпрацює з британським саунд-продюсером Енді Томсоном та має два студійних альбоми.

Гурт LETAY: «Зараз я відчуваю велике щастя. Ми дуже багато працювали з командою! Ми зробили шоу! Нас оцінили!»

На конкурс «Хіт-конвеєр 2017» подали понад 600 заявок. За результатами півфіналу одразу 4 набрали однакову кількість балів. Тож далі до конкурсу пройшло чотирнадцять фіналістів, замість дванадцяти. У фіналі брали участь такі виконавці: Drama Queen, MORPHOM, LATEXFAUNA, Бабак Дмитро, The ВЙО, Лев Ременев, «Правиця», LUMIERE, Артем Кай, «Женя і Катя», LETAY, NavkoloKola, PANCHYSHYN, JoryjKloc. Учасники виконували пісні майже в усіх сучасних жанрах: традиційна українська естрадна пісня, рок, інді, поп та електронна музика. Гостями конкурсу  «Хіт-конвеєр» стали вже відомі зірки : ТІК, Ірина Федишин, Марія Яремчук, Аркадій Войтюк, KISHE, SELFY, «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», SONYA KAY.

Професійне журі в складі Валентина Коваля (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олени Мозгової (музичний продюсер), Віталія Дроздова (генеральний продюсер «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт FM»), Сергія Ковальчука (генеральний директор компанії «Таврійські ігри»), Романа Мухи (продюсер телеканалу М2), Віталія Телезіна (саунд-продюсер), Віталія Климова (музичний продюсер) майже одноголосно визначили переможця. 

Валентин Коваль, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення: «Як на мене, рівень сьогоднішнього конкурсу набагато вищий, кращий звук, краща сцена, кращий загальний рівень виконавців».

Роман Муха, продюсер телеканалу М2 : «Кожен із конкурсантів заслуговує на цей приз, кожен заслуговує бути на цій сцені, бути в ефірі нашого телеканалу. Я дуже дякую всім, хто брав участь у конкурсі “Хіт-конвеєр 2017”». 

Микола Баграєв, засновник групи компаній, які представляють на медіаринку України музичні телеканали М1, М2 та радіогрупу «ТАВР Медіа»: «“Хіт-конвеєр” — це соціальний проект для нашої групи компаній, адже потреба в нових українських піснях є актуальною не лише для музичного каналу М2, але й для каналу М1 та радіостанцій “ТАВР Медіа”. Ми власними коштами фінансуємо цей проект і надаємо конкурсантам, як на мене, прекрасні можливості проявити себе:чудову сцену з найкращим технічним забезпеченням, тисячі глядачів та прямий ефір на всю Україну. Сьогодні ми вже думаємо над новими стимулами для авторів та виконавців україномовної пісні і, напевно, вже наступного року ми запропонуємо трансформацію конкурсу “Хіт-конвеєр” у більш глобальний проект та запровадимо нові відзнаки для сучасної української пісні».