Заява з приводу спекуляцій брендом під час «липневих виборчих баталій 2019»

Оргкомітет 17-го Всеукраїнського Благодійного Дитячого Фестивалю «Чорноморські Ігри» дякує за увагу та зацікавленість нашим проектом усім талановитим дітям, їхнім батькам, педагогам, членам журі, партнерам, ЗМІ, артистам, глядачам. Ми впевнені, що за вашої підтримки фестиваль пройде на високому професійному та організаційному рівні.

Нагадаємо, що відбудеться він 26-28 липня у місті Скадовськ Херсонської області. Усім, хто намагається спекулювати брендом «Чорноморські Ігри» і використовує його у своїх «виборчих баталіях», ми повідомляємо, що нам це неприємно і що за всі свої припущення та звинувачення потрібно нести відповідальність. Ми розуміємо, що на Херсонщині зараз «гаряча пора» і в боротьбі за депутатський мандат певні особи не цураються використовувати найбрудніші технології, втягуючи у свої справи дітей і їхнє аполітичне свято. Щодо звинувачення фестивалю «Чорноморські Ігри» у тому, що це передвиборчий проект, маємо відповісти, що по-перше, фестивалю 17 років і він стабільно відбувається у місті Скадовськ на Херсонщині, незважаючи на політичну належність очільників області, району, міста. І це нормально. Ми віримо, що так буде й надалі, адже «Чорноморські Ігри» - мистецька візитівка області і один з наймасштабніших фестивалів України. По-друге, передвиборчий проект, напевно, варто було б проводити в період до 19 липня? По-третє, про партнерів. Підтримка області проектів такого масштабу – це правильно і логічно. Херсонщина – батьківщина «Чорноморських Ігор», приймаюча сторона. І користь від фестивалю для області в сферах туризму і розвитку інфраструктури очевидна. У 2017-му керівники області і депутати облради прийняли рішення взяти участь у процесі відродження «Чорноморських Ігор» (з 2013 до 2016 через відомі події фестиваль не проводився), за що ми їм дуже вдячні. Міжнародна компанія Burisma Group другий рік поспіль підтримує фестиваль, міжнародна компанія Vindkraft – третій. Варто сказати, що компанії Карла Стурена являються партнерами «Чорноморських Ігор» з перших днів існування фестивалю. Компанії Євгена Рищука 3 роки підтримують фестиваль. Увага Українського Культурного Фонду – це особливе визнання важливості нашого проекту. Фонду усього 2 роки. Ми впевнені, що якби він існував раніше, то нашій співпраці було б вже багато років.

Коментувати звинувачення певних осіб у певних злочинах ми не будемо, оскільки це питання, яке має знаходитись у правовій площині. Проте на звинувачення фестивалю «Чорноморські Ігри» у непрозорості та нечесності ми відреагуємо. Саме прозорість, чесність і непідкупність, а також висока професійність членів журі є головними критеріями фестивалю. Наразі ми сподіваємося, що це остання публікація з цієї теми. Завершуємо підготовчий етап «Чорноморських Ігор» і рушаємо до Скадовська. Усім миру та добра!

Історична довідка

Благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» заснований президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою Баграєвим. Фестиваль проводиться з 1998 року у розпал курортного сезону в місті Скадовськ Херсонської області, на березі Чорного моря.

За 16 попередніх сезонів в його заходах взяли участь понад 32 тисяч дітей.

Місія «Чорноморських Ігор» - пошук, відкриття, творчий та духовний розвиток талановитих дітей України незалежно від їх національного походження та соціального стану.

Участь у фестивалі є безкоштовною.

Завданням фестивалю є пошук, відкриття та розвиток талановитих дітей в Україні, розвиток дитячої творчості, популяризація здорового способу життя, організація дитячого дозвілля та відпочинку, залучення дітей та дорослих до доброчинності.

Головний конкурс «Чорноморських Ігор» - вокальний. У ньому беруть участь діти віком від 6-ти до 16-ти років. Також у рамках фестивалю проходить багато цікавих подій- ігрові програми на березі моря, дискусійні клуби із зірками та фахівцями галузі, дитячі вечірки, флешмоби, виступи улюблених артистів та інші розважальні заходи.

«Чорноморські Ігри» відкрили шлях на професійну сцену багатьом артистам, які сьогодні є обличчям сучасної української музичної культури: Тіна Кароль, Анастасія Каменських, Надія Дорофєєва, Юлія Саніна, Михайло Хома, Ірина Розенфельд, Міка Ньютон, Юлія Войс, Іван Дорн, Марк Савін, Іван Березовський та інші.

Фестиваль «Чорноморські Ігри» щороку привертає увагу як глядачів, так і ЗМІ. Минулого року у заходах фестивалю було задіяно понад 3 тис. дітей, фестивальні події на Скадовській набережній відвідало понад 45 тис.глядачів.  2 млн. 800 тис. глядачів дивилися «Чорноморські Ігри» під час прямої трансляції на телеканалі М1 та ще понад 650 тис.переглядів було в інтернеті. Понад 200 публікацій у ЗМІ та 30 телевізійних сюжетів на провідних телеканалах України.

Самі діти охрестили фестиваль “Казкою на березі Чорного моря”.