Музичний канал М1 презентував власну Instagram-маску

Спеціально до ювілейної премії “М1 Music Awards. П’ять” головний музичнийтелеканал країни М1 запровадив інноваційний продукт. 

— Ми раді тому, що наша маска знаходить своє місце серед фанатів як каналу та премії, так і українського шоу-бізнесу загалом. Навіть більше: користувачі тепер надсилають нам і свої варіанти масок! Тож ми мотивуємо людей на творчість! —коментує Сергій Перцев,генеральний директор каналів М1 та М2. 

Офіційному релізу маски передували місяці виготовлення, десятки ескізів і декілька випущених робочих версій. Саме зараз кожен може приміряти на себе маску М1 Music Awards. Для цього треба зайти в Instagram до акаунту @m1ukraine і клікнути в іконку “Маска”. 

ПОСИЛАННЯ НА МАСКУ:

https://www.instagram.com/a/r/?effect_id=499920017401974

30 листопада у Палаці Спорту в Києві відбудеться “М1 Music Awards. П’ять” — п’ята церемонія нагородження премії “M1 Music Awards”. У масштабному гала-концерті свої ексклюзивні концертні номери представлять Тіна Кароль, “Время и Стекло”, MONATIK, Олег Винник, NK | Настя Каменських, Сергій Бабкін, alyona alyona, Melovin, Michelle Andrade, “Mozgi”, NIKITA LOMAKIN, “Антитіла” та Dan Balan. Музичним продюсером премії вдруге стала володарка п’яти нагород “М1 Music Awards” Тіна Кароль.

“М1 Music Awards. П’ять”. 

30 листопада 2019 року, Палац Спорту.

Квитки доступні за посиланням:

https://kiev.ticketsbox.com/m1-music-awards/