ТИ ПРОЙШОВ 1-Й ВІДБІРКОВИЙ ТУР І СТАВ НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО СВОЄЇ МРІЇ

 

 

Прослуховування наживо у місті Києві буде проходити із дотриманням усіх карантинних норм. Учасник прибуває на місце проведення конкурсу у визначений час та у встановленому порядку (в алфавітному порядку прізвищ). 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!

Вокалістки 6-10 років

  1. Астахова Катерина Олегівна, м. Одеса
  2. Бандур Аріна Дмитрівна, м. Київ
  3. Векліч Марта Андріївна, м. Козин, Київська обл.
  4. Верзун Марія,  Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.
  5. Волинець Владислава Дмитрівна, м. Луцьк
  6. Горошко Дар'я Ігорівна, м. Одеса
  7. Данілова Олександра Максимівна, м. Київ
  8. Ізмайлова Аліса Володимирівна, м. Харків
  9. Лаврів Лілія Михайлівна, м. Червоноград
  10. Машкіна Дар’я Олегівна, м. Миколаїв
  11. Селезньова Єсєнія Євгенівна, м. Київ
  12. Соколовська Єлізавета Сергіївна, м. Вінниця
  13. Табакова Анастасія Павлівна, м. Львів
  14. Федченко Злата Валеріївна, м. Чернігів
  15. Флис Діана Романівна, с. Підмихайля, Івано-Франківська обл.
  16. Фученко Анастасія Ігорівна, м. Івано-Франківськ
  17. Шаманова Софія Андріївна, м. Буча, Київської обл.

Вокалістки 11-13 років

  1. Адамів Софія Олегівна, м. Київ
  2. Антонюк - Бармак Марія Вікторівна, м. Київ
  3. Артюшкіна Ярослава Олегівна, м. Одеса
  4. Бабій Поліна Денисівна, м. Одеса
  5. Берьозкіна Єлизавета Олексіївна, м. Київ
  6. Борисюк Анастасія Сергіївна, м. Новоград-Волинський
  7. Братащук Анастасія Олександрівна, м. Миколаїв
  8. Бугайчук Дар'я Русланівна, м. Рівне
  9. Вареник Валерiя Сергіївна, м. Бердянськ
  10. Вовк Марія Іллівна, м. Кривий Ріг
  11. Вiцан Дарина Олександрiвна, м. Київ
  12. Гарбузюк Ольга Андріївна, м. Буча, Київської обл.
  13. Генова Єва Геннадіївна, м. Костопіль, Рівненська обл.
  14. Герасимчук Катерина Романівна, м. Жмеринка
  15. Грушевська Олена Сергіївна, м. Київ
  16. Дзюнька Злата Василівна, м. Рава-Руська, Львівська обл.
  17. Дмитрикова Ангеліна, сцен. ім’я Angely, м. Харків
  18. Довга Аліна В'ячеславівна, м. Київ
  19. Донченко Вероніка Андріївна, м. Миколаїв
  20. Дущак Меланія Семенівна, м. Кривий Ріг
  21. Дячук Євгенія Юріївна, м. Нетішин
  22. Євдоченко Анастасія Олегівна, м. Київ
  23. Журба Варвара Сергіївна, м. Нікополь
  24. Закарлюка Аріна Олександрівнам, м. Пологи, Запорізька обл.
  25. Зінченко Дарина Андріївна, м. Ірпінь
  26. Індюченко Поліна Дмитрівна, м. Кривий Ріг
  27. Калініченко Олена Юріївна, м. Бориспіль
  28. Кирик Ангеліна Василівна, м. Івано-Франківськ
  29. Кирилюк Єлизавета Сергіївна, м. Вінниця
  30. Кожокару Єлизавета Вікторівна, м. Бердянськ, Запорізька обл.
  31. Коломойцева Вероніка Юріївна, м. Херсон
  32. Коляда Дарія Миколаївна, м. Кам'янець-Подільський
  33. Кошаріна Єлизавета Павлівна, м. Васильків, Київської обл.
  34. Лаврентьєва Анастасія Русланівна, с. Кам’янка, Хмельницької обл.
  35. Мелконян Олександра Артаківна, с. Гатне, Київської обл.
  36. Мєчкало Єва Володимирівна, м. Київ
  37. Могильна Софія Євгенівна, смт. Новопсков, Луганської обл.
  38. Новосядла Софія Михайлівна, м. Львів
  39. Оберемко Мар'яна Владиславівна, м. Київ
  40. Овчинникова Вероніка Олександрівна, м. Дніпро
  41. Огризько Анастасія Сергіївна, м. Київ
  42. Петрусь Вероніка Петрівна, с. Волиця, Львівська обл.
  43. Погорєлова Юлія Ігорівна, м. Маріуполь
  44. Реброва Дар’я Дмитрівна, м. Краматорськ
  45. Самолюк Софія Владиславівна, м. Київ
  46. Сидорова Дарина Костянтинівна, м. Одеса
  47. Соловйова Валерія Андріївна, м. Київ
  48. Стасюк Діана Русланівна, м. Буча, Київської обл.
  49. Сущенко Софія Ярославівна, м. Краматорськ
  50. Ткачук Валерія Олександрівна, м. Вінниця
  51. Ткачук Марія Ігорівна, с. Гатне, Київської обл.
  52. Ульянова Аліса Ігорівна, м. Одеса
  53. Хмелюк Аріна Геннадіївна, м. Київ
  54. Царюк Вікторія Євгенівна, м. Київ
  55. Шапочнікова Данієла Геннадіївна, м. Київ
  56. Ярова Софія Вадимівна, м. Херсон
  57. Яровенко Вероніка Дмитрівна, смт. Пісківка, Київська обл.

Вокалістки 14-16 років

  1. Афанасьєва Мiлена Євгенiвна, сценічне ім'я (MILENA), м. Кривий Рiг
  2. Аш Єва Валеріївна, м. Київ
  3. Байрамова Дар'я Ігорівна, м. Київ
  4. Баліцька Катерина Юріївна, м. Біла Церква
  5. Бегларян Владислава Гарріївна, с. Роздольне, Херсонська обл.
  6. Березовська Поліна Ігорівна, м. Київ
  7. Берест Наталія Сергіївна, м. Суми
  8. Бєкіна Аріна Сергіївна, м. Одеса
  9. Бишова Софія Сергіївна, м. Одеса
  10. Білоус Валерія Ігорівна, м. Буча, Київської обл.
  11. Бойченко Ярослава Станіславівна, с. Щасливе, Київська обл.
  12. Бондаренко Софія Михайлівна, Харківська обл., Ізюмський район
  13. Буковська Валерія Русланівна, м. Роздільна, Одеської обл.
  14. Бутенко Дар'я Сергіївна, м. Торецьк, Донецька обл.
  15. Вавриш Марія Андріївна, м. Київ
  16. Валуйська Аліна Олександрівна, смт. Станиця Луганська, Луганська обл.
  17. Винник Софія Федорівна, с .Яблунька, Івано-Франківська обл.
  18. Владова Анна Андріївна, м. Одеса
  19. Гирич Аліна Михайлівна, м. Ужгород
  20. Гнатюк Владислава Сергіївна, м. Скадовськ, Херсонська обл.
  21. Гончарук Поліна Володимирівна, м. Нетішин , Хмельницька обл.
  22. Данілова Марія Максимівна, с. Щасливе, Київська область
  23. Дашкова Поліна Іллівна, м. Київ
  24. Деркач Вероніка Василіївна, м. Київ
  25. Диманова Ярослава Андріївна, м. Харків
  26. Донченко Софія Олександрівна, м. Хмільник, Вінницька обл.
  27. Дубiна Веронiка Дмитрівна, м. Одеса
  28. Заболотна Дарина Юріївна, м. Біла Церква
  29. Завадська Анастасія Володимирівна, м. Нетішин, Хмельницька обл.
  30. Зайцева Валерія Валеріївна, м. Київ
  31. Замула Євангеліна Геннадіївна, м. Київ
  32. Зуб’юк Вероніка Богданівна, с. Кривопілля, Івано-Франківської обл.
  33. Калініна Єлизавета Павлівна, м. Одеса
  34. Карімі Юлія Джавадівна, м. Київ
  35. Книш Олександра Юріївна, м. Запоріжжя
  36. Ковалюк Вікторія Олегівна, м. Кам'янець-Подільський
  37. Ковтун Вероніка Миколаївна, м. Кривий Ріг
  38. Колендзян Владислава Богданівна, м. Кам'янець-Подільський
  39. Кравець Софія Володимирівна, м. Черкаси
  40. Красновецька Даріна Олексіївна, м. Вінниця
  41. Краснощок Марiя Борисiвна – RUDA, м. Харків
  42. Крєчік Орина Сергіївна, м. Луганськ
  43. Кривенко Дарина Вікторівна, м. Київ
  44. Левонова Анастасія Миколаївна, м. Рава-Руська, Львівська обл.
  45. Легеза Софія Артурівна, м. Харків
  46. Лень Соломія Андріівна, м. Рава-Руська, Львівська обл.
  47. Лескова Кіра Валеріївна, м. Сонячне, Хмельницька обл.
  48. Лещук Ангелiна Вiкторiвна, м. Київ
  49. Лиса Крістіна Вікторівна, м. Хмільник, Вінницька обл.
  50. Лисак Дар'я Ігорівна, м. Вінниця
  51. Лучанко Марія Тарасівна, с. Петрушки, Київська обл.
  52. Мазур Олександра Володимирівна, м. Кам'янець-Подільський
  53. Макфарлейн Ліна Джеймсівна, м.Херсон
  54. Манузіна Катерина Костянтинівна, м. Біла Церква
  55. Микитюк Анастасія Миколаївна, м. Хмельницький
  56. Мірошниченко Марія Євгенівна, смт. Новопсков, Луганська обл.
  57. Мурміль Анастасія Ярославівна (MURMIL`), м. Буча
  58. Овсепян Поліна Артемівна, м. Київ
  59. Олексієнко Тетяна Віталіївна, м. Вінниця
  60. Омельченко Євлалія Олександрівна, м. Київ
  61. Осман Дарін Саєд, м. Київ
  62. Павлечко Марія Романівна, м. Київ
  63. Пантелеймонова Олександра Андріївна, м. Київ
  64. Пісарцова Поліна Ігорівна, м. Дергачі, Харківська обл.
  65. Попова Софія Кирилівна, м. Слов'янськ, Донецька обл.
  66. Ридзанич Каріна Максимівна, м. Буча, Київська обл.
  67. Село Дара Форатівна, м. Київ
  68. Старикова Христина Ігорівна, м. Мирноград, Донецька обл.
  69. Тереннікова Ангеліна Максимівна, м. Вишгород, Київська обл.
  70. Трач Аліса Вікторівна, м. Козин, Київська обл.
  71. Тушканова Маргарита Дмитрівна, м. Маріуполь
  72. Феджи Алучана Ідабамаду, м. Київ
  73. Чаус Олеся Iванiвна, м. Днiпро
  74. Черничко Кіра Юріївна, м. Мелітополь, Запорізька обл.
  75. Чижик Марія Дмитрівна, м. Вінниця
  76. Чорна Дарина Володимирівна, смт. Клавдієво, Київська обл.
  77. Шабелько Катерина Олександрівна, м. Одеса
  78. Шегеда Ірина Володимирівна, м. Івано-Франківськ
  79. Шкідченко Софія Григорівна, м. Київ
  80. Щербакова Софія Ігорівна, м. Харків
  81. Янович Софія Вадимівна, м. Нетішин, Хмельницька обл.

 Вокалісти 6-11 років

  1. Валігурський Артем Вадимович, м. Хмельницький
  2. Говбан Едуард Михайлович, м. Одеса
  3. Грищук Денис Віталійович, м. Нововолинськ, Волинська обл.
  4. Єгоров Тимофій В’ячеславович, м. Київ
  5. Каражей Ренат Геннадійович, смт. Березанка, Миколаївська обл.
  6. Коновченко Ілля Романович, м. Харків
  7. Котенко Артем Віталійович, м. Охтирка, Сумська обл.
  8. Крупський Матвій Сергійович, м. Миколаїв
  9. Кучерук Богдан Миколайович, м. Нетішин, Хмельницька обл.
  10. Лучанко Мілош Тарасович, с. Петрушки,  Київська обл.
  11. Макаренко Орест Вадимович, м. Чернігів
  12. Найденко Евгений Павлович, м. Одесса
  13. Палесіка Денис Олександрович, м. Одеса
  14. Себов Олексій Денисович, м. Одеса
  15. Семенов Ігорь Вадимовіч, м. Харків
  16. Солонський Глiб Iгорович, м. Бердянськ, Запорiзька обл.

Вокалісти 12-16 років

  1. Абдельрахім Муаяд Сафуанович, м. Одеса
  2. Алманов Давид Русланович, м. Одеса
  3. Арбатський Максиміліан Андрійович, м. Одеса
  4. Ачкасов Нікіта Максимович, м. Київ
  5. Балабанов Олександр Олегович, м. Київ
  6. Бекрешов Олексій Денисович, м. Київ
  7. Березовський Вадим Вікторович, м. Кам'янець-Подільський
  8. Ванюшкін Ерік Юрійович, м. Кам'янець-Подільський
  9. Вітовець Іван Володимирович, м. Миколаїв
  10. Галас Артур Валерійович, м. Рава-Руська, Львівська обл.
  11. Гасимов Матвій Русланович, м. Нетішин, Хмельницька обл.
  12. Гедзик Руслан Васильович, с. Калинівка, Київська обл.
  13. Горлов Єгор Євгенович, м. Нетішин, Хмельницька обл.
  14. Господаренко Давид Віталійович, м. Кривий Ріг
  15. Грищенко Арсеній Володимирович, м. Київ
  16. Зейналов Емір Нагідович, м. Кривий Ріг
  17. Карпук Ярослав Миколайович, смт.Стара Вижівка, Волинська обл.
  18. Клименко Іван Юрійович, м. Запоріжжя
  19. Кучерук Владислав Миколайович, м. Нетіши, Хмельницька обл.
  20. Макаренко Євген Андрійович, м. Кам'янка-Дніпровська, Запорізька обл.
  21. Мишковець Лев Романович, м. Київ
  22. Мкртчян Ерік Левонович, м. Харків
  23. Немна Владислав Віталійович, м. Київ
  24. Никифоренко Данiiл Дмитрович, м. Днiпро
  25. Палійчук Павло Іванович, м. Івано-Франківськ
  26. Пасько Назар Олександрович, м. Дніпро
  27. Політов Ярослав Олександрович (YAR POLITOV), м. Енергодар, Запорізька обл.
  28. Родін Денис Ігорович, с. Вовчинець, Івано-Франківська обл.
  29. Свита Кирил Володимирович, м. Буча, Київська обл.
  30. Синжеряк Георгій Олександрович, м. Харків
  31. Скальський Микола Володимирович, м. Одеса
  32. Томко Олександр Андрійович, м. Київ
  33. Уманець Єгор Миколайович, м. Одеса
  34. Федченко Роман Валерійович, м. Чернігів
  35. Филимонов Іван Олександрович, м. Харків
  36. Шавлюк Арсен Олександрович, м. Київ
  37. Шевченко Віктор Вячеславович, м. Київ

 Вокальні гурти 6-16 років

  1. 7TEENS, м. Івано-Франківськ
  2. Вокальне тріо "Star beams", м. Одеса
  3. Вокальний гурт «УСЫ», м. Харків
  4. Група FISHKI, м. Київ
  5. Гурт «FreshTime», м. Вінниця
  6. Гурт "Маракуя", м. Харків
  7. Гурт "F.LIGHT", м. Київ
  8. Гурт "The Flames", м. Київ
  9. Дует "Anex", м. Київ
  10. Дует "KRYLA", м. Херсон
  11. Дует Вадим Березовський та Олександра Мазур, м. Київ
  12. Дует Сухопар Поліна та Сухопар Софія, м. Харків
  13. Дует So.Ri., м. Харків
  14. Дует "Wonder", м. Харків
  15. Зразковий вокально- хореографічний ансамбль кримськотатарського культурного центру- "Кримська родина", м. Київ
  16. Кумасі, м. Шепетівка, Хмельницька обл.
  17. Марія та Олександра Данілові, м. Київ
  18. Тріо Fusion, м. Кам'янець-Подільський
  19. Школа мюзиклу Павла Табакова, м. Львів
  20. HighUp5, м. Київ
  21. KARPUK&TKACH, м. Луцьк

Народний спів 6-16 років

  1. Аматорський дитячий вокальний колектив "Калинонька", с. Липняжка Кіровоградська обл.
  2. Банарь Дмитро Михайлович, с. Колінківці, Чернівецької обл.
  3. Боднарчук Владислав Степанович, с. Більче-Золоте, Тернопільська обл.
  4. Виговська Софія Олексіївна, м. Біла Церква, Київська обл.
  5. Воробейчик Мирослава Олегівна, м. Кривий Ріг
  6. Гапеєва Емілія Геннадіївна, м. Кременчук.  
  7. Герасименко Олександра Вікторівна, м.Бершадь, Вінницької обл.
  8. Гриневич Аліна Сергіївна, смт. Першотравневе, Житомирська обл.
  9. Дудука Софія, смт. Новопсков, Луганської обл.
  10. Ізмайлова Алиса Володимирівна, м. Харків
  11. Комова Дарія Дмитрівна, м. Херсон
  12. Макаренко Юлія Євгенівна, м. Біла Церква
  13. Манузіна Катерина Костянтинівна, м. Біла Церква
  14. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Спiвограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради, м. Біла Церква
  15. Ревун Олександра Олександрівна, м. Київ
  16. Руснак Анастасія Павлівна, м. Чернівці
  17. Соловйова Катерина Дмитрівна, м. Чортків, Тернопільська обл.
  18. Ткач Анна Андріївна, м. Луцьк
  19. Ткачук Діана Михайлівна, с. Черніїв, Івано-Франківська обл.
  20. Харченко Поліна, м. Харків
  21. Чернишова Марина Сергіївна, м. Сватове, Луганська обл.
  22. Чирва Анна Олексіївна, м. Полтава
  23. Шаповал Олеся Сергіївна, с. Сватки, Полтавська обл.
  24. Шегеда Ірина Володимирівна, м. Івано-Франківськ
  25. Якименко Юлія Олександрівна, м. Біла Церква
  26. Яритик Вікторія Віталіївна, м. Біла Церква

З нетерпінням чекаємо Вас на живих прослуховуваннях!

Місце проведення 2-го відбіркового туру

м. Київ, вул. Регенераторна 4

"Академія сучасної освіти А+"

ЖК «Комфорт Таун»

14 травня:

Вокалісти (6-11 років)

Вокалістки (6-10 років)

Вокалістки (11-13 років)

15 травня:

Народний спів (6-16 років)

Вокальні гурти (6-16 років)

Вокалісти (12-16 років)

16 травня:

Вокалістки (14-16 років)