Святий Миколай дітям Херсона

 

 

До Херсона відправились 850 подарункових наборів, які були зібрані благодійною платформою dity.help спільно з Наше Радіо в межах акції «Святий Миколай дітям Херсона». Організатори акції прагнули, щоб діти нещодавно деокупованого Херсона відчували не лише вибухи, відсутність світла, тепла та води, а й наближення Різдва. Подарункові набори містять, насамперед, смаколики, а також предмети для творчості, рюкзачки та такі необхідні речі як павербанки та ліхтарики.

 

 

Збір коштів відбувався трьома способами:

 

Свої внески у подарункові набори зробили ТОВ "Торговий Дім "Житомирські ласощі", ТОВ «ТЕПЛОАРМАТУРА», ТОВ "BISCOTTI", мережа гіпермаркетів «Епіцентр». 

Стало доброю традицією, що проєкти платформи dity.help підтримують провідні українські артисти. У прямому ефірі радіомарафону «Святий Миколай дітям Херсона» на Наше Радіо взяли участь Наталія Могилевська, Злата Огнєвіч, Анна Трінчер, Юлія Саніна, Alekseev, Wellboy, М’ята, KAMALIYA, KARTA SVITU, SHUMEI, TARABAROVA, Олег Скрипка та народний артист України, генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичний театру імені Миколи Куліша Олександр Книга.  

Медіапартнерами проєкту «Святий Миколай дітям Херсону» стали М1, Obozrevatel.com, РТМ Україна.

Благодійна платформа Dity.Help продовжує виконувати свою місію і збирати кошти для всебічної допомоги дітям, які постраждали від бойових дій та побували в окупації.